KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Väggrelief 6488648
nr 648 8648
Väggrelief
Gips, Putto, 35x120
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 juli 2010
kl 19:24:04
350 kr
1.000 kr
450 kr
800 kr